» news

Tom Felton wants to see "The Beauty and the Beast"

31. března 2015 v 12:30

V novém rozhovoru pro web Tee.com,se Tom Felton zmínil tom,že hodlá vidět film "Kráska a Zvíře".

To je tak úžasné.Zatímco jsem viděl Popelku,hodláte zkouknout film "Kráska a Zvíře"?
"Samozřejmě! Je to hodně vzrušující,protože si na ten film počkám."

Už jste ji někdy slyšel zpívat?
"Ne,ještě ne."

Emma Watson inspired Ashley Graham

28. března 2015 v 7:51

Spoustu lidí se inspirují od herečky Emma Watson,díky její řeči na kampani HeForShe se Ashley Graham (první plus modelu Americana) zmínila v rozhovoru pro Elle Magazine,jak jí Emma inspirovala. :)

Jak se spojit s feminismem? Pamatujete si,jak jste začala přemýšlet o feminismu?
"Nejsem fanoušek etikety,takže jsem nikdy nebyla označena jako feministka,ale jsem silná žena,která se stará o naše práva a posílení druhých.Emma Watson v OSN ,v její kampani projevu HeForShe mě opravdu inspiroval a posílil přesvědčení o tom,co feminismus pro mě znamená.Ženské tělo je tak krásné,ale bývá velmi kritizováno.Dámy,musíme jim ukázat naše těla."

Karlie Kloss about Emma Watson

19. března 2015 v 15:49

V novém rozhovoru pro Elle,se známá modelka Karli Kloss zmínila o Emmě Watson.Karlie tam mluvila o práci a o studování... :)

"Oh." usmívá se. "Já budu v práci pokračovat jako modelka.Chci to všechno! A myslím,že můžete pokračovat v práci,ikdyž půjdete studovat.Christy Turlington to tak udělal.Natalie Portman a Emma Watson to taky tak udělali.A to jsou tyhle ženy na oko na veřejnosti,ale ostatní to dělají taky.Víte,že ženy na celém světě jsou skvělé na multitasking.Děláme to dobře."

"Beauty and the Beast" Arrives in France 2017 !

17. března 2015 v 16:13

Film "Kráska a Zvíře",kde si Emma zahraje hlavní roli Belle,bude mít film premiéru ve Francii až 13.března 2017.Tahle zpráva byla oznámena na twitteru od Disney France.

"Film "Kráska a Zvíře" s Emma Watson (Belle) a Dan Stevens (Zvíře) a Luke Evans (Gaston) bude v divadlech 13.března 2017."

Maxim Hot 100 - Voting

14. března 2015 v 14:50

Mám tu pro vás skvělou zprávu! Nejspíš jste už někde četli,že můžete hlasovat pro 100 nejvíc sexy hereček/modelek nebo zpěvaček.Samozřejmě tam nesměla chybět ani Emma Watson! Podle mě Emma určitě dopadne na nějakém krásném místě. :) HLASUJTE TADY!

Dan Stevens becomes the Beast

5. března 2015 v 13:45

Herec byl vyhlášen jako součást obsazení pro novou filmovou adaptaci klasického příběhu Kráska a Zvíře po boku Emma Watson.

Přidání Luke Evans ,Emma Watson a Dan Stevens - známý díky své roli Matther Crawley v Downtown Abbey - se připojí k obsazení filmu Kráska a Zvíře.Další živě-akční film inspirovaný díky klasické pohádky.

Stevens bude hrát Zvíře díky kouzlům,zatímco britská herečka Emma Watson byla již potvrzena za hlavní roli Belly a Luke Evans je obsazen do role Gastona.

Film bude v režii Billa Condona (Dreamgirls Twilight) a bude produkovat David Boherman a Todd Lieberman (Muppets).

Tento film se zapojil Disney Princezny příběhy s nádechem moderní kinematografie,s Maleficient,který měl premiéru minulý rok a popelka.

What do Emma Watson’s Harry Potter Costars Think About Her Beauty and the Beast Role?

28. února 2015 v 8:37

Jako Hermione Gringerová ve filmech Harryho Pottera,Emma Watson už může dokázat,že umí zahrát milující knihomolku - klíčovou kvalifikaci pro její nadcházející roli Belle ve filmu The Beauty and the Beast.Níže jsem přeložila názory jejích bývalých kolegů z Harryho Potter,co si myslí o její roli v The Beauty and the Beast.

Ale ona umí zpívat?
"Dovedu si představit,že by to bylo dobré." řekla Evanna Lynch (která hrála Lenku), PEOPLE Universal Orlando na oslavě Harryho Pottera v pátek.

"Ona je dobrá ve všem!" řekl James Phelps,který hrál Freda Wesleyho.

"Emma pracuje tak tvrdě." dodala Evanna Lynch. "Ikdyž není zrovna dobrá zpěvačka,tak jí to půjde skvěle.Ona je velmi sebevědomá."

Takže,kdo by měl hrát zvíře/Beast ve filmu,který bude v režii Oscara Billa Condona?
"Lidé mi pořád tweetují jako: Tom Felton jako zvíře!"
 
 

Reklama